Ангари

Ангары

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Ангари металеві

Ангари металеві з профнастилу – це практичне та функціональне приміщення, яке може використовувати абсолютно у різних сферах: виробництва різних конструкцій, зберігання транспортних засобів та обслуговування тощо. Високим попитом сьогодні користуються швидкобудуюємі ангари, які зводяться з використанням збірно-розбірних каркасів.

Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних болтів, тому збірні ангари не потребують використання зварювання, що робить їх мобільнішими і дозволяє проводити встановлення в будь-яку погоду. Складається швидкомонтованих ангар із сендвіч-панелей,  металевих конструкцій, профнастилу та ряду інших матеріалів.  Прямостенний ангар може будуватися під склад для спортивних цілей, зберігання зерна та багатьох інших цілей, тим часом дах із профнастил листа захищатиме від згубних зовнішніх факторів.

Сендвіч-панелі використовуються тільки в тому випадку, якщо потрібне будівництво утепленої споруди. Сама конструкція легка, тому унеможливлюється етап зведення міцного фундаменту. Зовнішня та внутрішня сторона матеріалу оцинкована, тому виключено корозію. Подібна конструкція гарантує прекрасні характеристики приміщення, що зберігають тепло. Компанія «ЮС-Металл» пропонує виготовлення ангарів різного типу «під ключ» у Києві та інших областях на максимально вигідних умовах. Власна виробнича база та команда професіоналів гарантують ідеальний результат, все виконуючи на замовлення за індивідуальними кресленнями.

Ангари з металоконструкцій: різновиди та вартість

  • Холодні промислові ангари. При монтажі каркаса використовуємо профільну трубу, перетин якої залежить від висоти і прольоту конструкції. Каркас заґрунтований ДФ-021. Огороджувальна конструкція створюється з оцинкованого профнастилу та покрівлі. Ціна будівництва ангарів та складів – від 2000 гривень за квадратний метр.
  • Утеплені ангари із металоконструкцій. Аналогічно каркас виготовляється з профільної труби, переріз якої залежить від висоти конструкції та прольоту. Зашиваємо матеріалом, що утримує тепло – сендвіч-панелями та оцинкованим профнастилом. Стане ідеальним рішенням під худобу, свиней, корів тощо. Вартість дещо вища – від 3000 гривень за квадратний метр.

Виробництво ангарів від компанії «ЮС-Металл»

Металеві ангари виготовлення

Наша компанія здійснює виробництво арочних та прямолінійних ангарів теплого та холодного типу. У кожному окремому випадку використовуються виключно якісні матеріали власного виробництва, які знижують ціну роботи та гарантує високу якість споруди. Всю роботу виконують виключно кваліфіковані фахівці, які збудували не один десяток ангарів. Практикуємо виключно індивідуальний підхід, що дозволяє реалізувати навіть найскладніші ідеї. Якщо ви хочете замовити надійний ангар в Україні, зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку на сайті компанії. Ви отримуєте не просто майданчик для зберігання продукції, а надійну, теплу та ефективну споруду.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста