Ферми

Фермы

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Виготовлення ферм

Ферма є геометрично незмінною конструкцією, що складається з металоконструкцій, пов’язаних між собою вузлами. Активно застосовується у багатьох сферах цивільного та промислового будівництва. Виготовляється із сталевих профілів: швелер, куточок, тавр, труби різного перерізу. Основний елемент конструкції – пояс, який утворює контур конструкції та решітки, що складається з розкосів та стійок. Під час виготовлення ферм всі елементи з’єднуються між собою за допомогою звикання та за допомогою вузлових кріплень.

Ціна

Вартість ферми вас приємно здивує: ціна металоконструкції – від  12000 гривень за тонну,  а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Для того, щоб будівельні ферми не відчували серйозних осьових зусиль і для зниження вузлових моментів елементи центруються по осі центру тяжіння. Вона повністю відповідає статичній схемі та виду навантажень. Наприклад, коли проектується конструкція даху з металу, враховується необхідний ухил для забезпечення відведення води, тип вузла сполучення, матеріал покрівлю тощо.

Класифікація зварних ферм

  • За статичною схемою – рамкові, арочні, балкові та комбіновані. Останні поділяються на розрізні, консольні та нерозрізні.
  • Обрис поясу – паралельний, трикутний, трапецієподібний, полігональний, сегментний.
  • Спосіб з’єднання елементів – болтові, зварні та клепані.
  • Величина максимального зусилля – легкі та важкі.

Важкі двостінчасті ферми складаються з опори ліній, мосту та інших міцних елементів. Проліт між конструкціями модульних розмірів, що одночасно гарантує ідеальну жорсткість, у цей час дозволяє прикріпити сендвіч панелі для створення не тільки міцної, але й теплої будівлі. А кроквяна система будівлі гарантує надійний захист від опадів.

Виробництво ферм на замовлення від компанії «ЮС-Металл»

Компанія «ЮС-Металл» пропонує виготовлення ферм із квадратної труби, опори ліній, та інших елементів на замовлення «під ключ» у Києві та інших областях України. Використовуються виключно якісні матеріали власного виробництва. Наявність широкого ряду обладнання для виробництва металоконструкцій дарує такі переваги:

  • виключені деформації під час великих навантажень;
  • є можливість виконувати конструкції зі складною геометрією;
  • продумані конструкції та каркаси знижують вартість будівництва за рахунок меншої витрати металу;
  • мінімальна вага конструкції виключає необхідність міцного фундаменту;
  • довговічність – використовується виключно високоякісний матеріал.

Виробництво ферм на замовлення

Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви гарантуєте, що металева ферма будівельна з металоконструкцій прослужить протягом тривалого часу без будь-яких дефектів і не обрушиться під навантаженням. Практикуємо виключно індивідуальний підхід, розраховуючи усі необхідні показники. Вартість ферми вас приємно здивує: ціна металоконструкції від   12000 гривень за тонну,  а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста