Колони металеві

Колоны металлические

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Під час зведення будівель з металоконструкцій використовуються двогілки металеві колони та інші типи залізних колон: постійного перерізу, ступінчасті, роздільні, центрально-стислі та позацентрово-стислі. Між собою вони відрізняються за формою, властивостями міцності, розмірам та іншим характеристикам, а їх призначення полягає в тому, щоб витримувати вагове навантаження поздовжніх і поперечних балок, стійок, перекриттів та інших елементів каркасу споруди. Роботи з встановлення таких металовиробів здійснюються одразу після облаштування фундаменту та визначають, наскільки конструкція буде стійка до механічних та фізичних впливів.

Металеві колони

Замовити надійні та довговічні металеві колони для промислових будівель або інших об’єктів будівництва можна без переплат і з впевненістю у відмінній якості зварювання та дотриманні технічних умов у процесі виробництва. Для цього достатньо звернутися до нашої спеціалізованої компанії з десятирічним досвідом роботи, сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом. Застосовуючи круглі, профільні прямокутні труби та гарячокатаний двотавр, ми створюємо вироби, що повністю відповідають потребам клієнтів, причому готові взятися за роботу будь-якого обсягу та складності.

Ми гарантуємо клієнтам:

  • виготовлення колони суворо в обумовлений термін;
  • забезпечення доставки в Києві та можливість монтажу зусиллями наших спеціалістів;
  • професійне консультування та розрахунки;
  • відповідність готової продукції міжнародним стандартам якості, а також заявленим характеристикам;
  • доступні ціни на всі послуги з проектування та виробництва колони з металевих труб – ми не маємо необґрунтованих націнок, і всі витрати обумовлюються заздалегідь.

Зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку, щоб замовити колони недорого та з гарантією якості!

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста