Металокаркас сходів

Металлокаркас лестниц

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Каркас для сходів з металу

Часто малодосвідчені забудовники під час влаштування сходів вибирають не металокаркас, а бюджетний варіант – дерев’яний брус. Подібна економія призводить до того, що в результаті експлуатації та впливу різних факторів вона починає скрипіти. У свою чергу сходи на металевому каркасі виключають неприємні звуки і гарантують максимальну надійність. Сходи на металевому каркасі є одним із найкращих рішень для приватного будинку або квартири, т.к. вони значно дешевші, ніж бетонні, компактні і мають меншу вагу. Якщо порівнювати зі стандартним дерев’яним аналогом, вони мають більший запас міцності та силу жорсткості конструкції.

Вартість

Грамотне ціноутворення та власне виробництво сприяло тому, що ціна металевого каркасу сходів знаходиться в доступному діапазоні: ціна металоконструкції – 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Беремо на себе цілий комплекс робіт, виконуючи каркас металевих сходів на замовлення.

Види каркасів сходів

  • Під обшивку деревом – оптимальне рішення, якщо ви хочете повністю приховати під деревом зварний каркас сходів. Вимоги до розміщення несучих конструкцій є вільними.
  • Відкритий каркас сходів – кожне зварне з’єднання ретельно зачищається, що робить їх практично непомітним. Він спроектований таким чином, щоби ідеально вписатися в будь-який інтер’єр. Каркас фарбується для більшої привабливості.

Сходи каркас: основні переваги

  • Сходи з металевим каркасом просто встановлюються. Встановлювати металевий каркас сходів можна відразу після організації перекриттів у приміщенні, уклавши тимчасові сходи з дешевих дощок та проводити будівельні роботи на верхніх поверхах. Обшивка проводиться на фінішному етапі обробки.
  • Каркас для сходів коштує недорого. Ціна сходів на металевому каркасі не суттєво дорожча, ніж аналогічна дерев’яна. Для обшивки можна використовувати тонкі щити, т.к. вони не мають навантаження.
  • Металевий каркас для сходів виключає скрип та інші неприємні звуки. Дерев’яні сходи на металевому каркасі не починають з роками рипіти, т.к. ключова конструкція, що несе, – жорсткий металевий зварний каркас, який не розсохнеться від змін рівня вологості.

Якщо ви бажаєте замовити металеві каркаси сходів в Україні «під ключ», вам достатньо просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Весь процес виробництва здійснюється виключно на особистому сучасному обладнанні із застосуванням лише надійних якісних матеріалів. Грамотне ціноутворення та власне виробництво сприяло тому, що ціна металевого каркасу сходів знаходиться в доступному діапазоні: ціна металоконструкції – 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Беремо на себе цілий комплекс робіт, виконуючи каркас металевих сходів на замовлення.

Вибираючи виготовлення сходів на металевому каркасі, ви віддаєте перевагу надійним, презентабельним та стійким конструкціям!

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста