Металоконструкції літніх майданчиків

Металлоконструкции летних площадок

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Виготовлення літніх майданчиків

Важко назвати хоча б одну сферу повсякденного життя, де не зустрічаються металоконструкції. Особливо їх можна спостерігати виготовлення літніх майданчиків при ресторанах, барах і кафе. Адже жодна успішна справа, пов’язана із ресторанним бізнесом, не може обійтися без такого важливого атрибуту. Такий майданчик має небувалий попит серед відвідувачів, т.к. тільки там можна в тіньку зі смачним напоєм відпочити від повсякденної метушні. Окрім цього, виготовлення літніх майданчиків – це чудова реклама для кожного ресторану, яка каже сама за себе. Вона демонструє елітний статус закладу. Але ці переваги можна отримати лише в тому випадку, якщо виробництво подібних конструкцій здійснюватиме команда професіоналів, якими є спеціалісти компанії «ЮС-Металл».

Вартість

Коли у нас замовляють виготовлення літнього майданчика під ключ, наші фахівці проводять розрахунки конструкції на міцність, щоб навіть легкі матеріали змогли витримати навантаження. Тяжкі конструкції застосовуємо тільки для стаціонарних майданчиків, які функціонують протягом усього року. Створюємо літній майданчик відповідно до стилю дизайну та витримуємо фірмовий стиль закладу Використовувані металоконструкції виключно власного виробництва, тому ціна вас приємно здивує:

металоконструкції – 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну.

Виготовлення літніх майданчиків

Особливості виготовлення та монтажу літнього майданчика

Виготовлення літнього майданчика на замовлення в Києві та інших областях України проводиться за допомогою металоконструкцій, з яких виготовляють огорожу, навіс та підлогу. З метою виготовлення майданчика використовуються виключно легкі металеві конструкції, різні профілю та труби з маленькою товщиною стінки. Ми не використовуємо важкі конструкції, що сприятиме наступним перевагам:

  • встановлені нами літні майданчики легко знаються на зимовий період;
  • знижується вартість виготовлення літнього майданчика, т.к. економія на матеріалі;
  • спрощується процес монтажу літнього майданчика, т.к. не потрібно використовувати спецтехніку.

Виготовлення літнього майданчика від компанії «ЮС-Металл»

Якщо ви хочете замовити літній майданчик до свого закладу, просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Не перший рік працює у цій сфері, тому є всі необхідні матеріали, техніка, спеціалісти тощо, що зумовлює високу швидкість зведення. Виконані на болтах конструкції готові до монтажу, що пришвидшує процес встановлення. Ніколи не завищуємо вартість та практикуємо виключно індивідуальний підхід. Ціна виготовлення літнього майданчика затверджується ще на етапі проекту, тому жодних неприємних сюрпризів. Наш менеджер завжди готовий проконсультувати з усіх питань.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста