Навіси для машин

Навесы для машин

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Навіси для автомобілів з полікарбонату

Навіси для автомобілів з полікарбонату – це чудова альтернатива гаражу, вартість будівництва якого значно вища і займає багато часу. У цей час навіси для автомобіля мають доступну ціну, в цей час служить такий навіс максимально довго, виглядає красиво і є чудова можливість вибору форми і кольору металу для даху навісу. У компанії «ЮС-Металл» ви можете замовити навіс для автомобілів з металу, профнастилу, металочерепиці, полікарбонату з монтажем по Україні на максимально вигідних умовах.

Вартість

Власна виробнича база сприяє значному зниженню ціни: ціна металоконструкції – 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну.

Види навісом для авто з металу

  • Збірний навіс для автомобіля. Встановлюється максимально швидко і швидко розбирається, коли його потрібно буде перенести в інше місце. Ключова перевага подібної споруди полягає в тому, що вона пристосована до перенесення, а монтаж не потребує спеціальних знань. Ціна навісу для автомобіля подібного типу нижча за зварний аналог. Недолік полягає в тому, що постійно потрібно буде стежити за місцями з’єднання, щоб унеможливити порушення цілісності конструкції. Потрібно постійно захищати місця з’єднань від корозії.
  • Зварні металеві навіси для автомобілів. Це міцніший і надійний вид конструкції, монтаж якого має здійснювати кваліфікований майстер, т.к. потрібна максимальна точність та спеціальне обладнання. Конструкція подібного навісу є жорсткішою, вона не реагує на будь-які сезонні зсуви грунту, не перекошується з часом і не деформується. Місця з’єднання не потрібно постійно захищати від корозії. Подібні навіси можуть прослужити максимально довго і не потребують обслуговування, крім фарбування.

Виготовлення навісів для автомобілів “під ключ” від компанії «ЮС-Металл»

Штат фахівців високої кваліфікації та наявність всього необхідного обладнання та інструменту сприяє тому, що в наших силах надавати надійні та якісні навіси для автомобілів з полікарбонату та інших матеріалів. Виконуємо все на замовлення, практикуючи індивідуальний підхід, щоб виготовлений навіс відповідав вашим перевагам та цілям. Завжди готові провести консультацію з усіх питань і допомогти підібрати оптимальне рішення. Використовуються виключно якісні матеріали, а виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, тому прослужить довгий час без будь-яких дефектів. Щоб замовити виготовлення навісів, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста