Стелажі

Стеллажи

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Металеві стелажі

Металеві стелажі – це конструкції, призначені для зберігання та впорядкування різних видів вантажів та товарів. Полиці металеві влаштовані таким чином, що нижній ярус застосовується для демонстрації товару, в цей час верхній ряд призначений для зберігання запасів товарів. Вагомою перевагою є те, що складський стелаж значно спрощує доступ до необхідних товарів, підвищуючи рівень ефективності роботи з вантажем, і може бути зібраний відповідно до побажань клієнтів, тому ідеально підійде на склад.

Залізний стелаж для складу досить часто дає можливість обійтися без складського приміщення, при цьому може витримувати високий вантаж – аж до декількох десятків кілограм. А те, що модульні стелажі СТ виконані з нержавіючої сталі, корозія їм нестрашна. Швидкозбірні стелажі нагадують свого роду конструктор, тому складання займає кілька хвилин.

Ціна

В той же час вартість вас приємно здивує. Приймаємо замовлення від 3 000 гривень.

Де актуальне застосування металевого стелажу?

  • Супермаркет та магазин.
  • Торговий та логістичний комплекс.
  • Офіс та архів.
  • Складське приміщення та інші приміщення при зберіганні вантажу.

Під час виробництва металевого універсального стелажу, враховуються особливості товару та побажання замовника. Можна замовити стелаж для бочок, шин, стельовий стелаж МС, вантажні стелажі, швидко збірні стелажі тощо.

Різновиди стелажів за типом конструкції

  • Стелаж стелі використовується для зберігання вантажу, упакованого в пачки, ящики та коробки. Поличні системи стелажів ПС відрізняються простим монтажем, а складування здійснюється вручну.
  • Фронтальні стелажі – це стелажі оцинковані ОС, які без проблем модифікуються під необхідний розмір та вагу.
  • Палетний стелаж – один із найпоширеніших видів, що пов’язане з його економічністю. Декілька ярусів палетів дозволяють вільно розмістити навіть нестандартний вантаж. Ідеальне рішення як стелаж для супермаркетів.
  • Набивний стелаж – оптимальне рішення, якщо потрібно забезпечити зберігання однотипних вантажів із тривалим терміном служби.
  • Багатоярусні стелажі – це стелажі СК, які складаються з кількох рівнів, що вміщують багато товару. Є найнадійнішими та безпечними.
  • Консольний стелаж – ідеальне рішення для утримання довгомірного вантажу, а конструкція аналогічно проста: стійка та рейка.

Металеві зварні стелажі

Виготовлення стелажів на замовлення від компанії «ЮС-Металл»

Виготовлення стелажів «під ключ» — один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Під час виробництва враховуються всі побажання наших замовників, а також вимоги до конструкції, навантажень, розмірів та інших характеристик. Розробляється за індивідуальним зразком для кожного клієнта, тому ви отримаєте оптимальне рішення, яке підходитиме індивідуально до вашого виду бізнесу.

Під час виробництва стелажів застосовуються якісні матеріали та інноваційне обладнання, тому виробництво відповідає ГОСТ. У нас ви можете замовити: пересувні оцинковані стелажі, середньо-важкого навантаження серії ПСТ, середнього навантаження СТС, поличкові стелажі МС, стаціонарні архівні стелажі на замовлення та багато іншого. Якщо ви хочете замовити металевий стелаж у Києві з доставкою по всій Україні, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста