Закладні деталі

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Анкерні заставні – що це і де можна купити

«ЮС-Металл» – виробник металоконструкцій, який працює з 2010 року. За весь час роботи було зібрано команду професіоналів, які готові взяти на себе відповідальність за проектування та виробництво деталей. Так кожен клієнт може замовити анкерні заставні, вартість яких відповідає їх якості.

Що являє собою цей вид виробів?

Закладні анкерні болти дозволяють переносити все навантаження на фундамент із основної сталевої конструкції. Часто використовуються для встановлення щоглів або опор. Головне правило – це комплексний монтаж із фундаментом з бетону, використовуючи процес передачі суміші бетону в котлован. Там заставна з металу встановлюється у проектне положення. «ЮС-Металл» пропонує каталог з величезним вибором деталей різного розміру, щоб клієнти змогли на замовлення підібрати потрібний для них варіант.

Індивідуальне замовлення та його ціна в Києві

Закладні анкерні деталі можна придбати у двох варіаціях:

  • Класичний. Для цього варто ознайомитися з представленою на сайті інформації та вибрати відповідний розмір для ваших цілей. Обговорити вибір ідеального варіанту можна з менеджером, який безкоштовно проконсультує та допоможе швидше визначитися із покупкою.
  • Індивідуальний. Якщо у вас планується великий проект, а класичне рішення не підходить – готові підготувати індивідуальне замовлення. Плита анкерна заставна або болти по особистих кресленнях – не проблема. Клієнти можуть приїхати у фізичну точку для спілкування з нашими фахівцями у Святошинському районі на вулиці Академіка Вернадського.

Вартість виробництва в Україні від «ЮС-Металл» залежатиме від загальної ваги виробу. Так, середній цінник за один кілограм становить від 20 до 25 гривень.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста