Згинання профільних труб

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

У нашій компанії здійснюється згинання профільних труб на замовлення у Києві. Згинання металевих труб – це технологічна операція холодного вальцювання труби з використанням спеціального згинального обладнання.
Ми гнемо такі види труб:

  • Профільна труба як квадратна, так і прямокутна з габаритами від 15 мм до 100 мм (будь-яке поєднання) і товщиною стінки до 8 мм.

За короткі терміни, з гарантовано високою якістю та за доступними цінами ми виконаємо послугу з гнуття профільної труби будь-якого об’єму та складності.

Рідко яка сучасна галузь промислового будівництва обходиться без згинання труб. Майже у будь-якій металоконструкції складної конфігурації присутні гнуті елементи.

Київська компанія «ЮС-Металл» здійснює згин профільних труб за допомогою спеціального згинального обладнання. Загалом це дуже широко затребувана технологічна операція холодної вальцювання, яка має такі переваги:

  • отримання потрібної геометрії;
  • зменшення кількості з’єднань;
  • відсутність швів у місцях вигину.

При згинанні труб важливо максимально рівномірно деформувати трубу в місці згину. Один із показників якісної згинання — відсутність складок та збереження постійного перетину. Для цього важливо як якісне обладнання, так і вправність та досвід майстрів.

Ціна на згинання профільних труб

Вартість гнуття в нашій компанії становить від 30 гривень за метр труби.

Ціни на згинанальні послуги залежать від розміру та товщини труби, а також від деяких інших деталей замовлення. Всі подробиці, будь ласка, уточнюйте з нашим менеджером за телефоном, вказаним на сайті.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста