Зварювальні роботи (алюміній нержавіюча сталь)

Сварочные работы

Заповніть форму. Наші спеціалісти розрахують вартість вашого замовлення:

Якщо у Вас є креслення, схеми з розмірами, фото деталі чи конструкції, прикріпіть їх до цієї форми
Підтримувані формати: dgn, cdw, dwg, dxf, rnd, jpg, png, pdf

Ми виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності. Використовуємо обладнання відомих виробників: LORCH, MicorMiG 350. Складання деталей проводиться на столах Siegmund. Зварювання – процес отримання нероз’ємного з’єднання деталей за допомогою місцевого або загального нагріву. Зварювання металу – технологічний процес з’єднання металів при нагріванні або тиску, в результаті якого виходить безперервність металів, що з’єднуються. За способом зварювальні роботи поділяються на такі типи: ручне зварювання, механізоване зварювання, автоматичне зварювання. Для виробництва зварювання використовуються різні джерела енергії: електрична дуга, газове полум’я, лазерне випромінювання, електронний промінь, ультразвук.

Зварювання металевих деталей – технології міцного з’єднання

Жодна галузь сучасної промисловості та будівництва, де використовуються металеві конструкції, не обходиться без міцного з’єднання елементів та деталей. Тому однією з найважливіших операцій у роботі з металом є зварювання. Зварювання металу – це технологічний процес, результатом якого є нероз’ємне з’єднання металевих елементів. Цей процес забезпечується шляхом на метал високої температури чи тиску. Сучасні технології налічують велику кількість різних видів зварювання.

Найбільш поширені технологічні види зварювання

При зварюванні потрібне джерело енергії для плавлення або тиску на краї металу, що з’єднуються. Виходячи з типів джерела енергії, розрізняють такі типи зварювання:

  • Дугове зварювання. Це зварювання, засноване на плавленні металу. Нагрів країв здійснюється за допомогою електричної дуги. Може проводитися в ручному, механізованому та автоматичному режимах залежно від конкретного завдання.
  • Газове зварювання. Такий же термічний вплив на краї металу, що зварюються, тільки здійснюється за рахунок горіння горючих газів.
  • Лазерне зварювання. Джерело енергії – квантовий лазерний генератор, зварювання проводиться лазерним променем.
  • Зварювання електронним променем. Для зварювання тугоплавких та хімічно активних металів та сплавів.
  • Ультразвукове зварювання. Джерело енергії – ультразвукові коливання. Застосовується при точковому та контурному з’єднанні.

За ступенем механізації процесу зварювання буває:

  • ручний;
  • механізована;
  • автоматизовано;
  • автоматично.

Також, виходячи з безперервності процесу, зварювання ділять на переривчасте та безперервне.

Компанія «ЮС-Металл» — оперативні зварювальні роботи алюмінію та нержавійки

Наша компанія здійснює різні види зварювальних робіт алюмінію та нержавіючої сталі у м. Київ. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання для електрозварювальних та газозварювальних робіт у ручному та механізованому режимах. Зварювальники мають високий рівень професіоналізму і великий досвід. Замовити послуги зварювання ви завжди можете за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наш менеджер у найкоротші терміни розрахує вартість зварювальних робіт, виходячи з вашого замовлення, враховуючи всі деталі проекту.

Зворотній зв'язок

Залишіть заявку на консультацію спеціаліста